Tisztában vagyunk azzal, hogy rettentő nagy igény van az olyan szakemberekre mint amilyen TE is vagy!

Éppen ezért elmondom hogy mi az ami a többi szervízben problémás lehet számodra:

​Hiába vagy profi a szakmádban, nem kapsz érte cserébe megbecsülést, és ennek megfelelő anyagi jutattást!
Elvárják hogy a legjobban teljesíts, de nincs biztosítva a munkavégzésedhez megfelelő eszközök és a szükséges műszaki háttér!
Kollégáid unottak és motiválatlanok, és téged is vissza akarnak tartani attól hogy még magasabb szintre kapcsolj és megmutasd hogy mit tudsz igazán!

Nyugi van olyan tehergépjármű szervíz amilyet keresel!
Az Alfa-Truck Service Kft azonnali kezdéssel, Tehergépjármű szervízelésre szakosodott munkatársat keres. Lehet hogy TE vagy az!

Amit Mi kinálunk:

Teljeskörű bejelentett munkaviszony plusz jutalék rendszer így csak rajtad múlik mennyit is keresel!!

​Jól felszerelt, modern telepely és műhely, amelyet folyamatosan fejleszünk és karbantartunk.

Továbbképzési lehetőség és támogatás, mivel hosszú távra keresünk munkatársat így szeretnénk, ha sokáig tudnánk Veled együtt dolgozni.

Általános munkarend amely 8-17 óráig tart hétköznapokon

Rendszeres csapatépítő és közös programok,

… és egy igazán remek csapat, mely mindig melletted áll és támogat Mindenben!

Feladataid közé tartozik majd

Tehergépjárműveken futó javítások elvégzése, szervíz területed rendben tartása

Szervizstratégiánk követése

Részvétel az egyéb napi szervizfeladatokban

Téged keresünk, amennyiben

Autóvillamossági végzettséggel rendelkezel

BOSCH KTS diagnosztikai gép ismerete és magabiztos használata

Tehergépkocsi villamossági szakismerete

Van tapasztalatod tehergépjárművek szerelésében/javításában

                                                                             Munkádat precízen, pontosan végzed és képes vagy csapatban dolgozni

FEL