Alfa-Truck Service csapata

CÉGÜNK ÉRTÉKRENDJE NAGYON EGYSZERŰ ÉS IGAZSÁGOS ALAPOKON ÉPÜL

A legfontosabb a nálunk dolgozó emberek, akik komoly elköteleződéssel végzik a munkájukat és mindezt csapatként teszik. Ami annyit jelent hogy mindenki felel a saját de a másik ember munkájára is. Így az egész úgy működik mint egy jól összerakott gép ( csak ennek a gépnek szíve is van ).

Én személy szerint teljesítmény orientált vagyok és a cégkultúrának is ez az egyik pillére, de az a tapasztalatom hogy aki hasonló értékeket képvisel annak ez nagyon jó munkahely arra hogy ki tudjon teljesedni és meg tudja valósítani önmagát! Hiszek a jó emberekben akik tenni akarnak magukért és a csapatukért is egyaránt. Ezzel a nézettel jutottunk el a kitűzött céljaink eléréséhez is és ezt nem én, dehogy hanem a csapatom érte el amire nagyon büszke vagyok és hogy együtt dolgozhatok velük, és bízom abban hogy ebbe a csapatba még társulni fognak olyan emberek akik ezt át akarják velünk élni.

Azt hiszem és ezt valakitől hallottam, hogy “a jó emberek bevonzzák a jó embereket” és szerintem ez igaz, mi vagyunk rá az egyik példa!

Aktuális állásajánlataink

Alfa-Truck Service Kft

Legyél a csapatunk tagja!
 De miért mi?

" Mert nálunk nem alkalmazott vagy, hanem munkatárs, aki egy összetartó csapat tagja, ahol kikérik a véleményedet a napi dolgok és éves tervek alakulásáról.

" Mert a bérezési rendszerünk teljesítmény alapú elszámolásos, ami neked azért jó mert a jól elvégzett munkádat bónusszal jutalmazzuk, ami a fizetéseden is meglátszik majd. A fizetésed 100% NAV kompatibilis ( hitel elbírálás során jól jön )

" Mert minden eszköz biztosított, ami a munkavégzésedhez szükséges

" Mert szereted a pörgést és nem riaszt meg a változás

" Mert szeretnéd megtapasztalni, hogy egy cég növekedésével milyen együtt mozogni

" Ha terveid között van a szervezetben való fejlődés, és az egyéni ( személyes ) fejlődés szakmailag és emberileg egyaránt

Nem mi vagyunk a neked való, ha:

" Nem szeretsz csapatban dolgozni, inkább magányos farkas vagy

" Úgy érzed hogy neked már nem lehet újat mutatni, és amúgy sem érdekel

" Nem szeretnél teljesítmény alapú rendszerben dolgozni és szoftver alapú bejelentkezés nem pálya neked

" A rádbízott munkát nem felelősséggel kezeled, „ az úgysem a te dolgod ”

" Csak egy munkahelyet keresel ahol eltöltheted a napot

VÁRUNK CSAPATUNKBA!

Amit nálunk biztosan megtalálasz!

  • Szakmai fejlődés
  • Dinamikus munkatempó
  • Modern munkakörülmények
  • Anyagi és emberi megbecsülés

Alfa-Truck Service

Küld el önéletrajzodat vagy hívj miket a +36 (30) 969 6820 telefonszámon és találkozzunk személyes!

FEL